Novoroční vyjížďka...1.1.2011

7. ledna 2011 v 20:57 |  Koňoakce

Stejně jako před rokem jsem dostala pozvání od Peťi Musilové na již tradiční Novoroční vyjížďku...

Foto: Martina Svobodová

Bohužel mě pár dní předtím přepadl nepříjemný zánět očí a bělmo jsem měla rudé jako upírka. Vítr, v kombinaci se sněhem, by mým očím neprospěl, proto jsem se zamaskovala zrcadlovkama.
Od ostatních jsem si vysloužila titul "masařka", ale náladu mi to rozhodně nepokazilo.Usmívající se


Foto: Pavla Píšová

Fotografování jsem pro tentokrát vzdala a foťák zůstal doma. Byla jsem vůbec ráda, že něco málo přes brýle vidím, protože se mi neustále mlžily. U Evži a Peťky se nás sešlo 9 jezdců a do terénu jsme využili všechny jejich koně.


Partnerkou mi byla opět huculka Jenny se "staronovým" pohodlným sedlem po Britanikovi.
Foto: Pavla Píšová

Šlo se směrem na Žerotín, na jednom poli jsme mírně zaklusali ke kříži a dál jsme museli jít krokem, protože se pod tenkou vrstvou sněhu skrýval zákeřný led a koníkům podkluzovaly co chvíli nohy. Kolikrát mě napadlo: ještěže mají 4 nohy, jinak bychom se pořád váleli na zemi.


Foto: Pavla Píšová

Přijeli jsme pěkně zmrzlí a neodolali pozvání k ohništi, které Evža s Petrou nachystali a svolali nás na prvoletošní opékačku!!!
Každý sebou z domu přinesl, co měl a tak se nám tu sešly např. Silvestrovské chlebíčky, bábovka a cukroví. Do toho jsme opekli kabanos s chlebem, stáli dokola kolem ohniště a na přetřes přišly zážitky kamarádů kovbojů.
Byl to fajn den, děkuji vám, přátelé, za pozvání a těším se na nějakou další akci...Mrkající
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama