Únor 2012

Závody psích spřežení: Červenovodské sedlo...25.2.2012

25. února 2012 v 21:59 Akce
O této akci jsem se dozvěděla od kamarádky Blanky, která chová 4 krásné husky a se svými svěřenci se těchto soutěží účastní. Protože jsem nikdy na takové akci nebyla a možnost vidět závod spřežení mě velmi zaujal, rozhodla jsem se tuto příležitost nepropást. Svým nápadem jsem nakazila svoji rodinku a pár přátel, se kterými jsme se sešli na Červenovodském sedle...Úžasný


Vyhlídka nad Šternberkem a Chabičovem...

2. února 2012 v 15:48 Procházky v okolí
Možná mi mnozí z vás dáte za pravdu, když řeknu, že tato zima je děsná. Nejenže musíme čelit příšerným výkyvům počasí, které se jeden den podobá jaru a druhý den teploty padají hluboko do mínusu, ale také všemožným nemocem, které se na nás řítí ze všech stran. Většinou jsem byla nemocná jednou do roka, ovšem tuto zimu jsem to od listopadu stihla už 4x. O synkovi ani nemluvě, střídáme se jako na běžícím páse a momentálně zápasí s neštovicemi, zatímco já s horečkama.
Přesto jsme si mezi nemocemi stačili udělat pár procházek (jinak bych se asi zbláznila). Dole ve městě není po sněhu ani památky (až na drobný poprašek tu a tam), zato v okolních kopcích se najde. Mám ráda sníh se sluníčkem, přesto (hlavně kvůli stále na nás útočícím nemocem) si přeji, AŤ UŽ JE JARO !!!


Pohled na Šternberk od Zelené budky